News

Aktualności

12 February 2013

10 lat z programem Solidni w Biznesie

swb-news

Program Solidni w Biznesie już od dekady ułatwia nawiązanie współpracy z firmami najbardziej wiarygodnymi finansowo. Jubileusz dziesięciolecia istnienia programu zbiegł się z targami RemaDays Warszawa, podczas których promowano Katalog SWB. Pozycja zawiera prezentacje reklamowe wszystkich Partnerów programu i jest wygodnym narzędziem promocji, która odbywa się również na kilkunastu międzynarodowych imprezach w całej Europie. Ostatnio katalog gościł na targach CTCO w Lionie, gdzie cieszył się uwagą firm zainteresowanych udziałem w Programie.

Kolejnym wydarzeniem, na którym będzie promowany Katalog SWB są targi RemaDays Kijów na Ukrainie. Oprócz międzynarodowej promocji Program udostępnia usługę Industry Does Not Recommend, która jest wykazem firm niepolecanych przez branżę. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem jeśli jesteś zainteresowany członkostwem w programie SWB.
Kontakt

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.