News

Aktualności

11 June 2010

5 nowych firm wyróżnionych certyfikatem SWB-Solidni w Biznesie

swb-news

W ostatnim czasie Program Solidni w Biznesie powiększył się o 5 nowych firm z szeroko pojętej branży reklamowej. Są to: Omega System/Siemianowice Śląskie, Trygon/Puchały, Instytut Promocji Producentów dla Reklamy/Warszawa, ARF Magnat/Płock, Duplikat Agencja Reklamowa BTL/Warszawa

Firma Omega System zajmuje się produkcją systemów wystawienniczych i prezentacyjnych, przenośnych i stacjonarnych elementów oznakowania, organizacji biur, hal i innych przestrzeni publicznych oraz wielu produktów opartych na konstrukcjach z profili aluminiowych. W ciągu prawie dwudziestu lat działalności nabyliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne, by spełniać oczekiwania naszych Klientów – realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy innowacyjne rozwiązania tak, by oferowany przez nas sprzęt był trwały, funkcjonalny i niedrogi. W projektowanych i tworzonych konstrukcjach stosujemy własny system profili aluminiowych opracowany przez zespół fachowców. Jako producent dysponujemy parkiem maszynowym, umożliwiającym precyzyjną obróbkę aluminium, tworzyw sztucznych, elementów stalowych. Własne oprzyrządowanie pozwala nam na realizację zleceń w krótkich terminach przy równoczesnej gwarancji najwyższej jakości produktów.

Firma Trygon działa w obszarze nowoczesnego marketingu BTL. Głównym profilem działalności Trygon w tym obszarze są programy wsparcia sprzedaży: programy lojalnościowe, programy motywacyjne, promocje sprzedaży, loterie i konkursy.Kompleksowe podejście do prowadzonych działań (projekt – wraz z analizą prawną, kreacja, implementacja, logistyka) to wysoka efektywność i wiarygodność prowadzonych projektów. Elastyczna struktura i sposób działania, sprawiają,  że projekty Trygon to idealne dopasowanie do warunków rynkowych i wymagań Klienta. Projekty stworzone przez Trygon, przygotowane są tak, aby Klient nie odczuł ciężaru wypływającego z ich przygotowania i prowadzenia, a poznał jedynie smak osiąganego sukcesu.

Instytut Promocji Producentów dla Reklamy to firma zajmująca się szeroką komunikacją marketingową. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy program wspierania polskich producentów. Nasze działania to: ▼ Strategia komunikacyjna marki ▼ Analiza działalności konkurencji, biały wywiad, desk research ▼ Projektowanie i wykonywanie badań: między innymi badania potrzeb grupy docelowej i wizerunku marki ( bad. Jakościowe)▼ Analiza statystyczna dostępnych danych surowych ▼ Badania i audyt użyteczności ▼ NPD, projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie opakowań ▼ Rekomendacja, projektowanie, produkcja, logistyka i organizacja BTL Kreacja ATL: OOH, prasa, radio, Internet ▼ Publiczna reprezentacja klienta – PR oraz e-PR, redakcja ▼ Rekomendacja doboru mediów, optymalizacja wydatków i alokacji budżetu mediowego, zakup mediów ▼ Program wsparcia polskiej produkcji reklamowej oraz szkolenia w ramach programu ▼Smart business – alokacja budżetu wydatków produkcyjnych.

ARF MAGNAT to Agencja reklamowa, która od 1998 przeprowadza skuteczne reklamy dla przedsiębiorstw. Oferujemy wszelkiego rodzaju materiały, które kreują wizerunek firmy oraz
mają wpływ na wzrost sprzedaży Państwa produktów. Świadczymy usługi w zakresie znakowania i grawerowania elementów z materiałów twardych (stal, tytan, złoto, srebro, plastik, szkło) oraz miękkich (skóra, drewno), grawerowania i cięcia laserowego, wydruków wielkoformatowych, termotransferu oraz współpracę w realizacji gazetek reklamowych, katalogów reklamowych, – projektów logo, wizytówek i papierów firmowych, plakatów, billboardów, kalendarzy artystycznych, stron internetowych, reklam prasowych, prezentacji multimedialnych, serwisów internetowych, elementów reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz wielu innych.

DUPLIKAT Agencja Reklamowa BTL. Nasz zespół działa na rynku reklamy od kilkunastu lat. Chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie reklamy BTL stworzyliśmy nową markę: Team DUPLIKAT. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – często potrzeba naszego Klienta stymuluje oferowanie przez nas nowego typu pomysłu i produktu. W naszej ofercie znaleźć można pełny wachlarz usług w dziedzinie tradycyjnych form reklamy BTL, jednak nie stronimy od sugerowania nieszablonowych rozwiązań. W okresie naszej działalności staliśmy się stabilnym i godnym zaufania partnerem dla wielu Firm korzystających z naszego doświadczenia, profesjonalizmu i kreatywności. Znajomość branży reklamy BTL w Polsce pozwala nam na dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Czerpiemy nieustającą radość z kontaktów i współpracy ze stałymi Klientami i Kooperantami, którzy stali się naszymi Przyjaciółmi. Realizując się na co dzień wciąż poznajemy nowe osoby, które swoimi pomysłami inspirują nas do pracy, przekonując, że pomysł na reklamę, upominek reklamowy może być wciąż zaskakujący.. że “niemożliwe” przy odrobinie pasji staje się proste.. Duplikujemy zadowolenie. Czy może być coś bardziej przyjemnego?

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.