News

Aktualności

19 August 2020

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w Biznesie

Firma Avalon Sportswear Sp. z o.o. jest członkiem programu Solidni w Biznesie od 2003 roku.  Zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych. Asortyment obejmuje między innymi koszulki, t-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, polary, odzież sportową, parasole, czapki i torby. Firma jest wiodącym dostawcą produktów promocyjnych w Polsce. Siedziba główna, magazyny i hala produkcyjna zlokalizowane są w Polsce, w Skawienie koło Krakowa. Regionalne biura sprzedaży znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Firma eksportuje swoje produkty do krajów w Unii Europejskiej, Europie Środkowej i USA. Od roku 1997, firma zdobyła ponad 40 międzynarodowych nagród za jakość zdobień w konkursach branżowych, to więcej niż jakakolwiek inna firma w Europie. Spośród otrzymanych laurów, 15 to złote medale za Najlepsze Nadruki na Odzieży w takich konkursach jak SGIA, Images, Impressions, FESPA i Promotional Gift Award. Avalon Sportswear obsługuje zarówno duże jak i małe agencje reklamowe na terenie Polski i Europy. Poza tym jej klientami jest kilka międzynarodowych marek sportowych takich jak NIKE, NiTRO i wiele innych. Więcej na temat firmy: www.avalonsportswear.com.pl.

 

Program Solidni w Biznesie powstał z myślą o tych wszystkich uczestnikach rynku reklamowego, którzy wykazują się najwyższą rzetelnością, uczciwością i odpowiedzialnym podejściem wobec partnerów biznesowych. Od początku istnienia SWB łączy godnych zaufania przedstawicieli branży upominków promocyjnych w elitarnej grupie, która znacząco ułatwia budowanie przewagi konkurencyjnej i nawiązywanie pewnych oraz trwałych relacji biznesowych. Celem programu Solidni w Biznesie jest kreowanie oraz zarządzanie najważniejszym kapitałem każdego przedsiębiorstwa, jakim jest kapitał zaufania. To również doskonałe narzędzie umacniania wizerunku firmy, której uczestnictwo w programie potwierdza prestiżowy certyfikat. Więcej na temat programu: www.swb-partners.com.

 

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.