News

Aktualności

25 August 2010

Cztery kolejne firmy z branży reklamowej wyróżnione certyfikatem „SWB-Solidni w Biznesie”

swb-news

W ostatnim czasie cztery kolejne firmy przystąpiły do Programu SWB-Solidni w Biznesie. Są to: EVERGREEN Agencja Reklamowa/Dąbrowa Górnicza, Wektor 77 Agencja Reklamowa/Olsztyn, M&M REKLAMA I PROMOCJA/Piotrków Trybunalski oraz SIDE Agencja Reklamowa/Warszawa.

Firma Evergreen powstała w 1997 i zajmowała się reklamą wielkoformatową. Prowadząc produkcję,montaż oraz serwis reklam wielkoformatowych nasi klienci zadowoleni z usług i dotychczasowej współpracy, zaczęli zlecać nam wykonanie lub realizację prac niezwiązanych z naszą główną działalnością. Na początku 2008 roku, okazało się, że otrzymujemy wiele zleceń na gadżety i upominki reklamowe, w czerwcu 2008 zapadła decyzja o otworzeniu oddzielnej firmy, która przejęła wszystkie te realizacje. We wrześniu 2008 powstała Evergreen Agencja Reklamowa, która przejęła wszystkie te prace i ku zadowoleniu naszych obecnych klientów mocno rozwinęła działalność reklamową. Działając w tym zakresie od niedawna zyskaliśmy sobie już wierne grono klientów, i cały czas zdobywamy nowych. Pracując z najlepszymi producentami gwarantujemy wysoką , jakość oraz pewną, jakość sprzedawanego asortymentu.
Jesteśmy przekonani, iż usługi i asortyment oferowane przez naszą firmę spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, czego dowodem są nowi klienci z polecenia.

Wektor 77 działa na rynku reklamowym od 2002 r.Głównym polem naszej aktywności jest szeroko pojęta reklama wielkoformatowa. Nie stronimy jednak od żadnych wyzwań, więc w naszej ofercie znajdą Państwo również poligrafię, wszelkiego rodzaju gadżety promocyjne, reklamę flash czy serwisy www. Za cel stawiamy sobie zapewnienie wysokiej jakości produktów i profesjonalną obsługę. Klient może liczyć na fachową realizację od projektu po jego wdrożenie. Efektem tej współpracy jest skuteczna i estetyczna identyfikacja wizualna, która uwiarygodnia markę i pozwala jej poszerzyć grono odbiorców.

Firma M&M REKLAMA I PROMOCJA od roku 1999 działa na polskim rynku. W tym czasie z małej lokalnej firmy przekształciła się w firmę działająca na terenie całego kraju oraz zagranicą. W przeciągu roku wykonuje około 2500 realizacji z dziedziny tylko reklamy zewnętrznej. Posiada wyspecjalizowany park maszynowy, a miedzy innymi:
□ pięć wielkoformatowych ploterów drukujących (w rozdzielczości do 1440 dpi i szerokości 320 cm) wydajność 1500 m2 dziennie □ laminator płynny 320 cm szerokości (wydajność 7000 m2 / doba)□ laminator stały KALA 162 cm □ ploter tnący graphtec z funkcją cięcia po obrysie – 162 cm szerokości (opos 137 cm)
□ ploter frezujący 200 x 150 cm □ bardzo wysokiej jakości laser tnąco grawerujący CO2 □ ploter do styroduru □ zakład ślusarski z pełnym oprzyrządowaniem do produkcji liter podświetlanych, reklamowe kasetony podświetlane i inne □ pełnoformatową przyczepą reklamową (mobil).
Nasza oferta obejmuje:
● druk wielkoformatowy, laminowanie (do 320 cm) – plandeki – tiry i inne ● banery ● oklejanie samochodów ● reklamy podświetlane ● banery, plandeki i inne ● reklama zewnętrzna – pełna oferta ● frezowanie mechaniczne i laserem C02 (grawerowanie)● wycinanie styroduru

“SIDE” Agencja Reklamowa została założona w 2002r. Od samego początku podstawą naszej działalności był import i dystrybucja gadżetów reklamowych. Sukcesywny rozwój oraz stale powiększające się grono klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych spowodowały iż nasza oferta została rozszerzona o systemy wystawiennicze, galanterię skórzaną, ceramikę reklamową, poligrafię, odzież reklamową oraz produkcję materiałów na indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się głównie w obsłudze klienta końcowego i jako solidny partner zapewniany najwyższą jakość produktów, miłą obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Wieloletnia obecność na rynku, wypracowane kontakty oraz warunki współpracy z dostawcami sprawiają, iż nasza oferta jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku zarówno pod względem cenowym jak i asortymentowym co wielokrotnie potwierdzili nasi klienci.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.