News

Aktualności

4 March 2010

Jak radzić sobie z nierzetelnym kontrahentem?

Program SWB-Solidni w Biznesie wyszedł naprzeciw praktykom trapiącym branżę, z których najpoważniejszą jest nierzetelność płatnicza niektórych firm.

Z początkiem marca Program wprowadził nową usługę NOT RECOMMEND, czyli Branżowy Wykaz Firm NIE POLECANYCH na rynku reklamy.
– Naszym celem jest wspieranie decydentów w zakresie ograniczenia ryzyka finansowego we współpracy z podmiotami oraz występowania opóźnień w płatnościach – podkreśla Maria Meller-Ptasińska, Project Manager SWB-Solidni w Biznesie.

NOT RECOMMEND jest usługą koncentrującą się na przekazywaniu informacji o NIE POLECANYCH firmach w branży reklamowej. Narzędziem wspierającym usługę NOT RECOMMEND jest serwis internetowy www.notrecommend.com, zawierający aktualny Wykaz Firm NIE POLECANYCH w branży reklamowej. Umożliwia on na bieżąco sprawdzenia „on line” swoich stałych oraz potencjalnych kontrahentów pod kątem jakości płatniczej oraz zgłoszenia NIE POLECANEGO kontrahenta do Wykazu. Dzięki możliwości natychmiastowego sprawdzenia wiarygodności finansowej partnera znacznie rośnie bezpieczeństwo transakcji. W ramach usługi oferowane są dodatkowe narzędzia prewencyjne jak wzór wezwania do płatności oraz pieczęć prewencyjna. Wszyscy użytkownicy usługi otrzymywać będą comiesięczny Wykaz w formie drukowanej.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.notrecommend.com
Dział Handlowy: sales@gjc.pl

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.