News

Aktualności

16 October 2012

Katalog Solidnych w Biznesie na targach Reklama 2012 w Moskwie

swb-news

Międzynarodowa promocja partnerów programu Solidni w Biznesie (SWB), nabiera tempa. Po premierze Katalogu SWB na targach Promoturk w Turcji przyszedł czas na targi Reklama 2012 w Moskwie. Dla rosyjskich dystrybutorów i agencji reklamowych katalog okazał się miłą niespodzianką. Przedsiębiorcy zgodnie twierdzili, że dzięki niemu znacząco poszerzyły się ich międzynarodowe kontakty biznesowe. Po dwóch debiutanckich imprezach branżowych, Katalog SWB trafi na targi Copis w Bułgarii, które rozpoczną się już 16 października.

Targi Reklama 2012 w Moskwie to jedna z najważniejszych imprez branżowych w regionie, która zgromadziła ponad 400 wystawców i ponad 8000 zwiedzających. Dystrybucją katalogu zajęli się doradcy programu, którzy podczas rozmów z agencjami i dystrybutorami przekazywali zwiedzającym najważniejsze informacje o partnerach SWB. Przedsiębiorcy z rynku rosyjskiego zamierzający rozpocząć działalność na rynkach zagranicznych, docenili międzynarodowy charakter Katalogu SWB, który zawiera prezentacje reklamowe kilkudziesięciu dostawców upominków reklamowych z całej Europy.

Już 16 października doradcy SWB poprowadzą szeroką promocję swoich partnerów wśród ponad 4000 zwiedzających na targach Copies. Jest to największa impreza branżowa w Bułgarii, oceniana bardzo wysoko przez profesjonalistów z branży reklamowej, którzy mieli okazję się tam wystawić.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.