News

Aktualności

4 July 2011

Kolejne certyfikaty przyznane

swb-news

Z przyjemnością informujemy, że w ciągu ostatniego kwartału do grona firm zrzeszonych w programie Solidni w Biznesie dołączyli kolejni partnerzy:
Axa Trading, BOLINUS Karol Konieczny, Drukarnia OPTIMA Grzegorz i Katarzyna Siewniak, DYNACOST Wojciech Janowski, OPTIMAL MEDIA Piotr Mażul.

Specjalizacją firmy Axa Trading jest kompleksowa obsługa wymagających klientów korporacyjnych i instytucjonalnych w zakresie dostaw prestiżowych upominków biznesowych. Realizujemy zamówienia dla największych polskich przedsiębiorstw, stawiając szczególny nacisk na wysokie standardy obsługi i dbałość o najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Naszą bazę asortymentową stanowią znane, renomowane marki, sprawdzone i cenione przez klientów na całym świecie – m.in. Cacharel, Cerruti, Roncato, Sheaffer, Diplomat. Jesteśmy również producentem marki Unocce – kolekcji galanterii skórzanej i eleganckich zestawów upominkowych. Naszym kluczem do sukcesu jest sprawne i trafne rozpoznanie potrzeb zakupowych oraz fachowe doradztwo wspomagające sprzedaż i działalność biznesową naszych Klientów. Na każdym etapie współpracy dbamy o nasz wspólny sukces i dokładamy wszelkich starań w budowaniu długofalowych relacji z Klientem.
Gwarantujemy:
– szeroki wachlarz asortymentu wybrany spośród najlepszych światowych marek
– atrakcyjne ceny hurtowe już od niewielkich ilości
– atrakcyjny Program Partnerski z licznymi promocjami i możliwością zakupów indywidualnych
– rzetelną i kompetentną obsługę
– sprawną realizację zamówień i krótkie terminy dostaw
– personalizację asortymentu poprzez znakowanie logo, inicjałów lub dowolnych inskrypcji

Jako Agencja reklamowa oferujemy pełną obsługę graficzną klienta, począwszy od podstawowych materiałów takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, gadżety reklamowe poprzez katalogi i strony internetowe, po wielkoformatową reklamę outdoor’ową.
By zapewnić każdemu klientowi najwyższą jakość usług staramy się zawsze stworzyć ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem doboru produktów jak i terminu realizacji. Zapraszamy do współpracy małe i duże firmy, korporacje i każdego zainteresowanego.”

OPTIMA Grzegorz Siewniak – oferuje pełny wachlarz cyfrowych technologii DRUKU i KOPIOWANIA w nakładach dostępnych od 1 sztuki:
Druk Cyfrowy Kolorowy od 40 groszy za A4
Druk Cyfrowy Cz-biały od 5 groszy za A4
Kopia Kolorowa i Cz-biała laserowa od A4 do A0+ (914mm)
Skanowanie Wielkoformatowe do A0+ (914mm)
Automatyczna Linia składania dokumentacji projektowej
Druk Solventowy wielkoformatowy 1440 dpi najwyższa jakość i precyzja – min. czcionka nawet 3 mm! – na pełnej gamie dostępnych mediów do 1,6 m szerokości roli.
Produkujemy również Kubki reklamowe z nadrukiem kolorowym, przypinki typu badge 56mm oraz stalowe potykacze odporne na wiatr wg autorskiego wykrojnika i prasy.
Ponadto w ofercie Druk Offsetowy: akcydensy, samokopiujące, papiery firmowe, koperty.
Oferujemy w standardzie expressowe terminy realizacji zawsze możliwie jak najniższe ceny oraz 16-letnie doświadczenie w poligrafii i reklamie. Zapraszamy do współpracy.

Firma DYNACOST zajmuje się kompleksową obsługą marketingową agencji reklamowych oraz klientów końcowych. Realizujemy zlecenia z zakresu gadżetów, poligrafii, odzieży reklamowej i inne związane z tematem powierzonego zadania. Wszystkie artykuły znakujemy wg potrzeby klienta. Opierając się na doświadczeniach w dziedzinie zakupów reklamowych i realizacji projektów oraz współpracy z wieloma dostawcami działamy rzetelnie i profesjonalnie.
W skład firmy DYNACOST wchodzą dwie marki:
ZakupyReklamowe.pl – sklep internetowy z gadżetami i odzieżą reklamową.
DynaPrint.pl – drukarnia internetowa w formie sklepu internetowego oferująca bardzo wysokiej jakości poligrafię oraz banery reklamowe przy doskonałej relacji jakości do ceny.
Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta oferując obsługę na najwyższym poziomie oraz bezstresową realizację powierzonych zleceń.

Harmonijnie korzystając z posiadanych zasobów, rozwijając kadrę i stale podążając za najnowszą technologią firma OPTIMAL MEDIA realizuje potrzeby Klientów w zakresie tłoczenia płyt CD i DVD, kompleksowego przygotowania całej produkcji oraz dodatkowych usług z tym związanych, koncentrując się na jakości produktu, kreatywnym podejściu do jego powstawania oraz jak najlepszej obsłudze na każdym etapie współpracy.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.