News

Aktualności

12 May 2010

Kolejne firmy przystąpiły do Programu SWB-Solidni w Biznesie

swb-news

W ostatnim czasie 20 firm zostało Partnerami Programu SWB-Solidni w Biznesie. Są to :
Wilk Elektronik S.A/Łaziska Górne, MDA PROMOTION Agencja Reklamowa/Szczecin, P.U.H.”OSMA” Sp.z o.o./Olkusz, SIGN POLAND Sp.z o.o./Wrocław, YoGo Sp.z o.o./Wólka Kosowska, XL Promotion/ Michałowice, ART ENGINE/Zdzieszowice, TOP DIVISION/Kraków, Media Evolutions Sp.z o.o./ Warszawa, Advert Center/Wałbrzych, Giewont Agencja Reklamowa/Zakopane, Dreamtex Sp.z o.o./Warszawa, Pryzmat Agencja Reklamowa/Opole,TEK DIRECT&MEDIA Sp.z o.o./Zielonki,XXL REKLAMA/Głosków k/Warszawy, SPIRO–TanieDlugopisy.pl/Żary, Polski Drukarz Sp. z o.o. Wydawca tytułów “Świat Druku” i “Prokreacja”/Łódź, Agencja Reklamowa Elgraf/Opole, EBLIS B&L/Chorzów, AMS/Katowice,

Firma Wilk Elektronik SA jest polskim producentem pamięci marki GOODRAM i GOODDRIVE. Działa na rynku od 1991 roku, początkowo jako dystrybutor, a od 2003 roku jako jedyny producent pamięci w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki dwóm dekadom doświadczeń Wilk Elektronik SA stworzył markę GOODRAM, która jest rozpoznawalna i ceniona za wysoką jakość i innowacyjność, potwierdzoną przez wieczystą gwarancję. Dużym atutem firmy jest własna fabryka w Łaziskach Górnych (15km od Katowic), w której produkowane są pamięci przenośne USB (pendrive) oraz moduły pamięci. Więcej informacji na www.goodram.com oraz www.wilk.com.pl.

MDA PROMOTION jest agencją reklamową obecną na rynku od 2000 roku. Prowadzi działalność z zakresu reklamy BTL realizowaną na wszystkich jej płaszczyznach. Od lat, niezmiennie wyznajemy zasadę trwałej, partnerskiej współpracy. Dzięki temu wiemy, że miarą sukcesu jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Aby móc wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom, stale poszukujemy nowych, nietypowych rozwiązań. Kreujemy projekty sygnowane własną marką. Na bieżąco monitorujemy wydarzenia w świecie reklamy, aby zaskakiwać Klientów jakością naszych usług. Profesjonalną i spełniającą wszelkie standardy obsługę gwarantuje Państwu nasz Zespół Kreatywny, w skład którego wchodzą doskonali i doświadczeni pracownicy. Pracujemy z pasją, bo nasi Klienci, to osoby ceniące oryginalność form oraz innowacyjność rozwiązań. Perfekcjonizm i niezwykła pomysłowość naszej załogi to pewność Państwa sukcesu.

„OSMA” Sp. z o.o. podejmie się prawie każdego zadania z zakresu poligrafii i reklamy, projektując oraz drukując na wszelkiego rodzaju nośnikach: papierach, folii, tworzywach, szkle, drewnie, metalu, tekstyliach. Personalizuje przedmioty także z użyciem najnowocześniejszej technologii druku cyfrowego. Drukuje w technikach: – druku cyfrowego z wykorzystaniem atramentów wodnych, pigmentowych, sublimacyjnych, solwentu, – na tekstyliach oraz upominkach reklamowych – łącznie z kolorem białym; – grawerowanie laserem CO2, -piaskowanie, -termotransfer, – tampondruk, – hot print, – sitodruk, – offset. Firma dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, doświadczeniem pracowników oraz kadry zarządzającej popartą działalnością od 1991 roku. Serwisy prowadzone przez firmę:
www.dlugopisy-olowki.pl, www.taniepieczatki.eu oraz www.prezencik.sklep.pl.

Firma Sign Poland od ponad 12 lat pomaga Klientom w reklamowaniu własnych Firm i budowaniu świadomości własnej marki.Nasze produkcje cieszą się nieustanym uznaniem odbiorców, ze względu na najwyższą jakość wykonania, estetykę i funkcjonalność.Obecna produkcja obejmuje najnowocześniejsze technologie druku na tkaninach z zastosowaniem profesjonalnych mediów do ich tworzenia.Wszystko to, w połączeniu z doświadczonym zespołem handlowym i produkcyjnym sprawia, że Firma Sign Poland jest jednym z najlepszych producentów w swojej branży na rynku.
Naszymi odbiorcami są Agencje Reklamowe, Klienci Końcowi.Obsługiwane branże i specjalizacje to: branża paliwowa,samochodowa, producenci alkoholi, budowlani, odzieżowi.

YoGo Sp. z o.o. jest importerem artykułów Reklamowych, gadżetów, artykułów promocyjnych. Naszą domeną jest realizacja zamówień indywidualnych naszych klientów na dowolny i nietuzinkowy produkt. Dzięki naszym współpracownikom w Chinach jesteśmy w stanie szybko i skutecznie wyszukać producenta zapewniającego doskonałą cenę i wysoką jakość produktu.

XL Promotion zajmuje się produkcją materiałów POS wspomagających sprzedaż jak standy, plakaty, woblery,shelfstopery,cenówki i wiele,wiele innych. Zajmujemy się także bezpośrednim importem gadżetów reklamowych pod produkcje konsumenckie. Od niedawna proponujemy naszym klientom usługi graficzne oraz działania eventowe jak organizacja spotkań pracowniczych, pikników,wystaw, imprez firmowych.

ART ENGINE – design studio jest pracownią projektowania graficznego i reklamy.
Założyliśmy je w lipcu 2006 roku. Jesteśmy plastykami z wykształcenia i z zamiłowania. Współpracując z najlepszymi firmami w branży możemy Państwu zaoferować to co najlepsze. Udaje nam się połączyć te części składowe, stanowiące razem o jakości firmy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Art Engine, oferuje pełen zakres usług: od przygotowania projektów, poprzez produkcję, aż po dostarczenie ich do Państwa siedziby.
Zajmujemy się: grafiką reklamową i komputerową, składem i przygotowaniem materiałów do druku profesjonalnego (offset, solvent, sitodruk, druk UV), poligrafią, oferujemy pełen zakres gadżetów reklamowych. Projektujemy m.in.: identyfikację firm i produktów,reklamy, plakaty, foldery, katalogi, strony WWW i wiele innych.

TOP DIVISION jest agencją reklamową posiadającą własne zaplecze drukarskie, co umożliwia kompleksową obsługę naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę upominków reklamowych, artykułów piśmienniczych, tekstyliów, ceramiki wraz z profesjonalną usługą znakowania. Ponadto projektujemy i drukujemy kalendarze ścienne i książkowe, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, teczki, wizytówki, naklejki, segregatory.

Media Evolutions to agencja dostarczająca efektywne rozwiązania z zakresu marketingu zintegrowanego marketingu bezpośredniego, animacji sprzedaży, kreacji, promocji, merchandisingu, programów lojalnościowych i motywacyjnych, event marketingu a także sponsoringu i public relations). W gronie firm, które zaufały agencji obok Wagner Polska są między innymi: Belgravia, Deloitte, Unilever, PanMedia Western (Telepizza, Provident), Mattel, Sales&More (MBank, Sphinx, PayPall), czy Harper Hygienics.

Advert Center jest młodą firmą o dużym potencjale, który intensywnie wykorzystuje nieprzerwanie od 2007r. Nie boimy się wyzwań, ponieważ  doskonalą nas w każdym calu. Podejmując się zlecenia stawiamy nacisk przede wszystkim na jakość bo ona jest naszą wizytówką. Ciekawość i otwartość na nowe rozwiązania sprawia, że mamy szansę stać się unikalni w czasie, gdy powielanie pomysłów stało się już standardem. To co nas wyróżnia na tle innych firm to doświadczenie. Pracujemy jako podwykonawcy dla wielu firm w Polsce i za granicą. Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją. Tak wiec realizując Państwa marzenia realizujemy również swoje co sprawia, że każdy projekt jest dla nas ważny i stajemy się jego osnową. W przeciągu 2 lat działalności stworzyliśmy takie marki m.in. jak: www.eczytaj.pl czy www.zakupmnie.pl . Rozpoczęliśmy z nowym rokiem 2010 również promowanie nowej serii t-shirtów młodzieżowych pod szyldem king’s Raiment.

Agencja Reklamowa GIEWONT działa nieprzerwanie od 1997 roku. Zapewniamy Klientom kompleksową obsługę w zakresie reklamy i promocji. Własne studio graficzne oraz park maszyn do druku wielkoformatowego, druku cyfrowego, cięcia i grawerowania laserem umożliwia świadczenie usługi od projektu do wykonania w zakresie reklamy zewnętrznej (banery, tablice informacyjne, szyldy, reklamy świetlne, flagi, reklamy na pojazdach), poligrafii (ulotki, katalogi, foldery, teczki ofertowe), cięcia i znakowania laserem (gadżety dla firm) oraz usług internetowych (strony www, sklepy internetowe, hosting).

Firma Dreamtex Sp.z o.o. to integrator usług doradczych i wykonawczych w branży reklamowej. Jako dystrybutor odzieży reklamowej wprowadziliśmy na rynek Warszawski markę Promostars, która jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomysłu do dostarczenia oznakowanego produktu. Chcąc jeszcze bardziej dogodzić klientom nieustannie rozszerzamy swoją ofertę. Obecnie oferujemy, poza odzieżą Promostars, artykuły reklamowe oraz galanterię skórzaną marki Samsonite i Valentini. Rozpoczęliśmy także organizację eventów i imprez masowych. Dreamtex jest również głównym przedstawicielem Sisera – producenta materiałów do termonadruków. Ale najważniejsze jest to, że w swoją pracę wkładamy całe serce a klientów traktujemy jak partnerów w biznesie. Solidni? Z całą pewnością!!! Sprawdźcie sami…

Agencja Reklamowa PRYZMAT powstała 1994 roku. Na początku swej działalności zajmowała się
poligrafią reklamową. Wydawała własne wydawnictwa promocyjno-reklamowe jak również druki typu ulotki, foldery, katalogi.Sukcesywnie poszerzając swoją ofertę stała się agencją reklamową ” full service”. Następnym etapem było wprowadzenie gadżetów reklamowych z nadrukiem od standardowych długopisów po ekskluzywne produkty markowe. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku firma zajęła się wykonawstwem wielkoformatowych nośników reklam produkując billboardy, drukując banery i oklejając samochody. Sukcesywnie dążąc do dalszego rozwoju Agencja Reklamowa Pryzmat jest obecnie na etapie zakupu lasera CO2 do znakowania i cięcia oraz maszyn do nadruków metodą sublimacji. Wzbogacenie o ten park maszynowy pozwoli firmie oferować wysokiej jakości produkt w cenie producenta dla coraz bardziej wymagającego klienta.

TEK DIRECT&MEDIA Sp.z o.o. to Agencja reklamowa należąca do grupy TEK, działająca na rynku usług reklamowych od roku 1999. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługa BTL-ową, co obejmuje nie tylko usługi poligraficzne, ale również usługi związane z gadżetami i upominkami promocyjnymi, a także systemami wystawienniczymi. Ponieważ mamy własne rozbudowane zaplecze techniczne: maszyny drukujące, introligatornię, nowoczesne studio CTP, maszyny do insertowania kopert, oraz studio graficzne, gwarantujemy kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji, poprzez kreację, a skończywszy na produkcji i dostarczeniu zamówienia do miejsca wskazanego przez Państwa. Drukujemy zarówno w technice offsetowej, cyfrowej, jak i solwentowej, a całą produkcję opieramy na urządzeniach wiodących w każdej z wymienionych technologii. Tak, więc w naszym zapleczu posiadamy maszyny między innymi takich producentów jak: Heidelberg, Xerox i Roland. Dzięki tak doskonałym urządzeniom możesz tylko zyskać, zarówno na jakości jak i na kosztach druku.

Alpinizm przemysłowy w reklamie wielkoformatowej. Głównym profilem działalności firmy Reklama XXL jest montaż oraz obsługa wszelkiego rodzaju nośników wielkoformatowych z wykorzystaniem alpinistycznych technik linowych. Projektujemy i instalujemy konstrukcje nośne pod materiały takie jak frontlit, backlit, mesh czy litery przestrzenne, montujemy dekoracje wielkoformatowe na elewacjach budynków oraz rusztowaniach, systemy oświetleniowe, aplikujemy folię litą i perforowaną OWV na dużych powierzchniach. Wykonujemy także inne zlecenia wymagające pracy na wysokościach. Naszym klientom możemy zaoferować kompleksowe wykonanie usługi. Sporządzimy dokumentację inżynierską i dokonamy obmiaru konstrukcji, zaprojektujemy reklamę i przedstawimy obrazowe wizualizacje, przygotujemy pliki do druku, wydrukujemy i zamontujemy na wskazanej lokalizacji. Reklama XXL jest jedyną w Polsce firmą, która stosuje aluminiowe systemy montażu o praktycznie nieograniczonej wielkości. Od kilku lat obsługujemy największe w kraju świetlne reklamy w systemie SignTech, znajdujące się na Domach Towarach Centrum w Warszawie.

Marka TanieDlugopisy zyskała uznanie klientów dzięki solidności oraz fachowej obsłudze klientów. Jednak naszym najważniejszym atutem są wyjątkowo korzystne ceny, które są jednymi z najniższych w Polsce. Znamy bowiem potrzeby rynku i wiemy, iż dobra jakość oferowanych gadżetów reklamowych musi iść w parze z ich przystępną ceną. Dołączając do tego profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiednich produktów oraz bezpłatne wykonanie potrzebnych opracowań graficznych, sprawiamy, iż klient jest sprawnie obsługiwany otrzymując dokładnie to czego potrzebuje. Wszystkie te czynniki powodują, że znak TanieDlugopisy kojarzony jest z solidnością, wysoką jakością oraz przystępnymi cenami.

Wydawnictwo Polski Drukarz działa na rynku od 1993 r. Jest właścicielem dwóch tytułów: “Świat DRUKU” oraz “Pro-KREACJA”. “Świat DRUKU” to pismo poligraficzne, skierowane do właścicieli firm, kadry menedżerskiej, pracowników drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych oraz dostawców nowych technologii. Miesięcznik “Świat DRUKU” ma opinię pisma fachowego i rzetelnego, jest uznawany za nowoczesne, dynamiczne i niezależne źródło wiedzy o nowoczesnej poligrafii. Redakcja magazynu prowadzi także portal branżowy: www.swiatdruku.eu.Drugim tytułem z portfolio wydawnictwa jest miesięcznik “Pro-KREACJA” – pismo branży reklamowej i marketingowej. “Pro-KREACJA” jest adresowana do pracowników agencji reklamowych i public relations, domów mediowych, działów marketingu oraz do wszystkich osób zainteresowanych reklamą, mediami, marketingiem i PR. Uzupełnieniem miesięcznika “Pro-KREACJA” jest portal www.pro-kreacja.eu. Obok działalności wydawniczej Polski Drukarz prowadzi także szkolenia z zakresu poligrafii, marketingu i reklamy. Jest właścicielem portalu www.akademia-wiedzy.eu, na którym można znaleźć ofertę warsztatów, seminariów, konferencji i prezentacji organizowanych przez wydawnictwo.

Agencja Reklamowa ELGRAF istnieje od 1995roku. Świadczymy szeroki zakres usług reklamowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Uwagę swoją koncentrujemy przede wszystkim na jakości usług, dbając jednocześnie o zadowolenie naszego Klienta. Celem naszej firmy jest kompleksowe zaspokojenie indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie usług reklamowych. Oferujemy: kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, kalendarze autorskie, upominki reklamowe, poligrafię, odzież reklamową, oklejanie samochodów. Posiadamy własne studio projektowe, maszyny do druku cyfrowego oraz do znakowania upominków.

EBLIS B&L z siedzibą w Chorzowie działa od 2002 roku. Pytasz, dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Otóż posiadamy możliwość świadczenia szerokiego wachlarza usług na trzech płaszczyznach: agencja reklamowa, studio foto wraz z bankiem zdjęć oraz agencja modelek i modeli. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, poświęcając mu swoje umiejętności, pomysły i doświadczenie. Jesteśmy zespołem, który lubi nowe wyzwania, szanuje dobro i potrzeby klienta, a co najważniejsze, kocha swoją pracę.
Czemu EBLIS B&L? To proste: Kiedy inni pytają – “dlaczego?” My pytamy – “dlaczego nie?”Realizujemy zlecenia kompleksowo. Nie lubimy półśrodków i wiemy, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nasze motto brzmi: W szczególe siła, w jedności moc!

Firma AMS Artur Strzałkowski, funkcjonuje także pod nazwą handlową AMS TRADE. Siedziba firmy jest zarejestrowana w Katowicach gdzie jest również główne biuro handlowe.Kluczowe kanały sprzedaży są związane z rynkiem produktów reklamowych oraz importem i dystrybucją elektroniki użytkowej (wyświetlacze LCD, fotoramki LCD, Pendrive, dyski SSD, odtwarzacze CAR DVD, akcesoria dla produktów APPLE, kable i przewody). Bardzo duży nacisk jest skierowany na oryginalne pomysły, jakość produktów i usług dostarczanych swoim klientom. Firma podejmuje trudne i nietypowe projekty, zawsze utrzymując indywidualne i unikalne rozwiązania w ramach potrzeb określonych wobec końcowych użytkowników. Klienci AMS TRADE to średnie i duże firmy z kilku sektorów oraz agencje reklamowe, dla których realizowane są zamówienia hurtowe. Bezpośrednie kontakty z wieloma producentami na świecie umożliwia personalizację produktu końcowego z jednoczesnym utrzymaniem wysokiej jakości.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.