News

Aktualności

30 September 2010

Kolejne firmy z branży reklamowej potwierdziły swoją najwyższą wiarygodność finansową

swb-news

W ostatnim czasie dwie kolejne firmy zostały wyróżnione certyfikatem SWB-Solidni w Biznesie. Są to: SUKCES s.c./Zielona Góra oraz ESPERA /Skierniewice.

Agencja Reklamowa SUKCES charakteryzuje się kompleksową obsługą w zakresie przygotowania
i wykonawstwa materiałów reklamowych. Na rynku reklamy działa już od ponad 10 lat. W ofercie firmy znajdują się m.in.:
□ identyfikacja wizualna od projektu do wdrożenia □ projekty i druki materiałów poligraficznych
□ wydruki wielkoformatowe i systemy wystawiennicze □ tekstylia reklamowe □ szeroka gama gadżetów reklamowych z nadrukiem □ reklama na pojazdach □ reklama zewnętrzna: tablice, szyldy reklamowe, kasetony □ torby reklamowe □ budowa stron internetowych □ kalendarze książkowe, trójdzielne i plakatowe oraz wiele innych. Wykonując materiały reklamowe, firma oferuje przygotowanie projektów łącznie z wykonaniem zdjęć, drukiem, dostawą do klienta. Łącznie obsługuje ponad 200 firm z różnych branż.

Espera to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się przede wszystkim importem i dystrybucją trofeów sportowych. Wprowadzamy na krajowy rynek nową ofertę związaną z branżą sportową, która zawiera bogatą kolekcję pucharów, statuetek i medali. Nasze trofea prezentują odmienną jakość wykonania od tych, które znajdują się na naszym polskim rynku. Także wzornictwo jest innowacyjne. Posiadamy w swej ofercie trofea dla mało znanych dyscyplin sportu takich jak np. boule. Zadowolimy gusta najbardziej wybrednych klientów realizując indywidualne zamówienia. Nasze produkty znakowane grawerem laserowym mogą być wykorzystane w innych obszarach działalności biznesowej, jako różnego rodzaju podziękowania i nagrody. Zajmujemy się również sprzedażą i znakowaniem odzieży reklamowej i sportowej oraz gadżetami reklamowymi dla firm, przedsiębiorstw i zrzeszeń.

Zapraszamy kolejne firmy z branży reklamowej do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.