News

Aktualności

7 December 2010

Kolejne firmy z branży reklamowej wyróżnione certyfikatem SWB-solidni w biznesie

swb-news

W ostatnim czasie cztery kolejne firmy dołączyły do Programu SWB.Są to: DEONET/Holandia, King/Sandomierz, KSR/Warszawa oraz Papillio Group/Zielona Góra.

DEONET jest producentem i dystrybutorem produktów promocyjnych. Początki naszej działalności sięgają roku 1991 i związane są z obszarem IT, w dalszym okresie wyspecjalizowaliśmy się w personalizacji pamięci USB. Dzięki temu że przenieśliśmy produkcję do Holandii, odznaczyliśmy się od innych producentów. Krótki czas realizacji zamówienia, gwarantowana jakość, elastyczność i konkurencyjność cen pozwoliły na znaczny wzrost naszej firmy i osiagnięcie statusu lidera na rynku producentów zindywidualizowanych pamięci USB. Nasza główna siedziba, z własną linią produkcyjną znajduje się w Eindhoven, Holandia. Z tego miejsca eksportujemy nasze produkty do ponad 60 państw. Nasze biura sprzedaży znajdują się w Hiszpanii, Francji, Niemczech i we Włoszech aby lepiej służyć lokalnym rynkom. W 2009 roku nasza firma otworzyła biuro w Hong Kongu kreując dzięki temu więcej możliwości i korzyści zakupu części i akcesoriów.

KING – Biuro Projektowe – jesteśmy producentem reklam i wizualizacji – Drukarnia. W branży reklamowej działamy prawie 11 lat. Jako firma na rynku istniejemy od 2002 roku. Oferujemy zarówno mniejsze formy reklamowe z zakresu poligrafii jak foldery reklamowe, ulotki, plakaty ale i billboardy, opakowania, tablice reklamowe, reklamę w radiu i internecie, strony i prezentacje multimedialne, sklepy internetowe.Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych firm gdzie czas, jakość i cena stanowią priorytet. A wszystko od projektu po kolportaż.
Zaufało nam już wielu wymagających klientów. To dla nich przygotowujemy tysięczne nakłady gazetek promocyjnych, katalogów, oznakowanie sieci sklepów oraz reklamę zewnętrzną. Zapewniamy najwyższej jakości druk w morderczo krótkich terminach, dostarczony na czas w dowolne miejsce.
To, co odróżnia nas od innych to wyjątkowa elastyczność i dbałość o klienta. Jesteśmy po to aby zapewnić mu komfortową obsługę w zakresie poligrafii i reklamy.

Firma istnieje od marca 2003 roku. Głównym naszym założeniem jest oferowanie produktów nieskatalogowanych,które spełniają oczekiwania coraz to bardziej wymagających klientów. Współpracujemy z importerami z całego świata.Naszym klientom oferujemy produkty dostosowane do potrzeb oraz możliwości budżetowych .Ofertę uzupełniamy produktami dostępnymi w katalogach reklamowych .Z każdym klientem współpraca przebiega indywidualnie i kompleksowo – dysponujemy sporym zapleczem poligraficznym, możliwością nagrywań studyjnych (filmy reklamowe), współpracujemy z biurami podróży organizując spotkania integracyjne dla firm.
Głównym celem jest możliwość zaoferowania szerokiego wachlarza usług.

Agencja reklamowa Papillio Group skupia w swoich szeregach osoby związane z reklamą od 15 lat. W swojej pracy stawiamy na jakość i zadowolenie Naszych Klientów. Nie pozostawiamy żadnego pytania bez odpowiedzi, spełniamy Państwa oczekiwania w sposób kompleksowy. Korzystamy z najnowszych trendów, dzięki czemu jakość naszych produktów i usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Podczas wykonywania zleceń ofiarujemy Klientom pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.