News

Aktualności

22 April 2010

Kredyt handlowy w Programie SWB- Solidni w Biznesie

swb-news

Obecnie 62 firmy, Partnerzy Programu SWB- Solidni w Biznesie zadeklarowały chęć udzielania 14-dniowych kredytów handlowych pozostałym Partnerom Programu już od pierwszego zamówienia.

– „Kredyt kupiecki, zwany również handlowym lub towarowym, udzielany jest przez sprzedawcę kupującemu i ma formę odroczonego terminu płatności. Jest to pozabankowa forma finansowania działalności gospodarczej. Podstawowym warunkiem udzielenia kredytu kupieckiego jest istnienie zaufania pomiędzy kontrahentami wynikającego np. z przynależności do tej samej organizacji. Firmy uczestniczące w Programie SWB – Solidni w Biznesie to firmy bez wyjątku posiadające dużą wiarygodność finansową, dlatego wzajemne udzielanie kredytów kupieckich jest w tym środowisku rzeczą naturalną” – mówi Maria Meller-Ptasińska, Product Manager SWB.

Lista firm deklarujących możliwość udzielania kredytu handlowego dla Partnerów SWB


Solidni w Biznesie to Program Partnerski, którego celem jest budowanie najwyższej wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa w branży reklamowej.
Firmy, które pozyskają referencje innych uczestników na rynku branży reklamowej i pomyślnie przejdą etap weryfikacji otrzymują Certyfikat „Solidni w Biznesie”, będący potwierdzeniem najwyższej wiarygodności finansowej.
Kredyt handlowy dla Partnerów SWB udzielany jest zgodnie z regulaminem programu i dotyczy kontraktów do wartości 20 tys. zł.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.