News

Aktualności

7 January 2016

Lepiej rozmawiać

swb-news

Brak regulowania należności w transakcjach wzajemnych, pomiędzy różnymi uczestnikami rynku branżowego, nie zawsze wynika z niesolidności kontrahentów. Dlatego też głównym zadaniem wykazu „Industry Does Not Recommend” pozostają niezmiennie od 13 lat, mediacje.

To właśnie dążenie do polubownego rozwiązywania spraw spornych wynikających z umów zawartych pomiędzy dostawcami i odbiorcami, jest podstawowym celem działania wykazu „NOT RECOMMEND”.

Twórcom projektu, firmie GJC Inter Media, udało się dzięki mediacjom odzyskać należności na łączna kwotę ponad trzech milionów złotych. To dowód na to, że udział w projekcie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa w obrocie handlowym pomiędzy firmami całej branży upominków reklamowych.

Dostęp do wykazu i możliwość zgłaszania przedsiębiorstw „nie polecanych” mają uczestnicy programu „Solidni w Biznesie”. To oni bezpośrednio wpływają na uruchomienie ścieżki mediacyjnej. Wykaz „niesolidnych” jest uaktualniany na bieżąco, co znacznie ogranicza ryzyko przeprowadzenia niekorzystnej transakcji. Warto? Odpowiedź jest banalnie prosta, bo przecież liczby nie kłamią.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.