News

Aktualności

12 May 2014

MDA Promotion. Modern Design Advertising przedłużyła członkostwo w programie SWB

swb-news

Agencja reklamowa działająca na rynku od 2000 roku. Swoją działalność rozpoczynała na rynku szczecińskim. Obecnie obsługuje klientów z kraju i zagranicy. Realizuje zlecenia dla największych światowych marek z wielu branż, m.in.: medycznej, spożywczej, motoryzacyjnej, IT, energetycznej, bankowej, mediowej.

Dynamiczny rozwój MDA Promotion w ciągu ostatnich kilku lat spowodował, że działy związane z projektowaniem i dystrybucją gadżetów reklamowych oraz opracowywaniem indywidualnych kalendarzy przekształciły się w osobne marki MDA Gadget (www.MDAgadget.pl) oraz Memo Calendars (www.memo365.pl).

Obecnie MDA Promotion koncentruje swoje działania na kreacji, designie i niestandardowych formach reklamy, kładąc duży nacisk na nowe technologie. W swoich strukturach wyróżnia cztery w pełni samodzielne działy: Kreacja & Design, Fotografia & Video, PR & Social Media, Interactive & Digital.

Agencja nieustannie poszukuje do stałej współpracy specjalistów z zakresu kreacji i designu, DTP, fotografii oraz IT. Więcej informacji możnaznaleźć na stronie www.mda.com.pl.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.