News

Aktualności

12 April 2010

Nowi Partnerzy Programu SWB – Solidni w Biznesie

swb-news

Laser MEDIA s.c. /Piaseczno, PRACOWNIA KALETNICZA DONAT /Warszawa, SERON POLSKA /Zbydniów, TiK Zbigniew Tolak /Warszawa, MAMACUBE /Kraków, NOVA Sp.z o.o. /Żarów, KURTIAK i LEY /Koszalin, MEDIA CONSULTING AGENCY /Wrocław, LI PARIE /Warszawa to kolejne nowe firmy, które ostatnio przystąpiły do Programu SWB.

Laser Media jest jednym z wiodących dystrybutorów laminatów i akcesoriów grawerskich na terenie Polski. Zaopatruje firmy reklamowe i pracownie grawerskie. Zajmuje się również sprzedażą oraz serwisem urządzeń laserowych CO2, YAG dla reklamy i przemysłu. W ofercie posiada plotery i znakowarki renomowanych producentów, takich jak Epilog, ACI oraz SEI. Specjalizuje się m.in. w wielkoformatowych laserach do cięcia tworzyw sztucznych i metali oraz przemysłowych systemach znakowania.

Pracownia Kaletnicza “DONAT” rozpoczęła działalność 1 marca 1989 roku. Specjalizuje się w produkcji luksusowych etui na pióra wieczne ze skóry naturalnej,wykonanych ręcznie. Ponad to właściciel posiada uprawnienia do szkolenia uczniów młodocianych oraz dorosłych. Projekt nauki wdraża Izba Rzemieślnicza razem z Cechem Rzemiosł Skórzanych.

Firma Seron.pl zajmuje się sprzedażą maszyn reklamowych oraz poligraficznych w Polsce. Z pośród wielu producentów z którymi współpracowała ostatecznie wybrała firmę Yinghe której jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Wybrano tą firmę ponieważ oferowane przez nią urządzenia charakteryzują się wysokim standardem, a jakością nie odbiegają od produktów europejskich. Firma Yinghe sprzedaje swe maszyny na całym świecie między innymi w: Anglii, Niemczech, Bułgarii, Węgrzech, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Emiratach Arabskich, Izraelu, Indiach, Iraku, Sri Lnace, Libii, Filipinach. Wszystkie maszyny firmy posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE. Na terenie Polski firma zapewnia gwarancję, instalację, serwis oraz wsparcie techniczne.

TiK Zbigniew Tolak jest producentem artykułów reklamowych z folii, papieru i tektury. Oferta firmy obejmuje m.in.: podkładki pod mysz wykonane w różnych technologiach, blaty na biurko , podkładki śniadaniowe, podkładki pod kubek, podkładki na kozetkę lekarską, receptariusze, segregatory, przekładki z registrami, clipboardy, różnego rodzaju teczki, okładki na różne publikacje, kieszonki z folii PCV, samoprzylepne, wyroby przestrzenne (pudełka, piórniki, opakowania na różne produkty), kalendarze trójdzielne. Firma jest też przedstawicielem ERGIS-EUROFILMS w zakresie sprzedaży jej produktów.

MAMACUBE – tekstylia i nadruki reklamowe- to zjednoczone siły ludzi z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą marketingową, których wspiera szerokie zaplecze produkcyjne, drukarnia sitodrukowa i studio graficzno-projektowe. Firma zajmuje się produkcją tekstyliów reklamowych – bez pośredników i na najwyższym poziomie. Koszulki, polo, bluzy, polary, koszule, kamizelki, czapeczki, smycze, kurtki…. i wiele innych, a wszystko to z wysokiej jakości zdobieniem – od sitodruku, haftu, aplikacji laserowych po efekty HD, UV czy brokat.

NOVA Sp. z o. o . jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek Waldmann, Stipula, Scrikss, Golden Head, Pierre Cardin Evolution, Wegner. Swoją bogatą ofertę kieruje głównie do odbiorców z sektora B2B na terenie całego kraju. Posiada własny park maszynowy pozwalający na różnorodne techniki znakowania oferowanych produktów. Od kilku lat z dużym powodzeniem wspieramy przedsiębiorców różnych branż w kreowaniu wizerunku ich firm poprzez eleganckie artykuły reklamowe.

Kurtiak i Ley – Bibliofilskie książki artystyczne, które Wydawnictwo Kurtiak i Ley wydaje od 1989 r. oraz ekskluzywne oprawy w skórę zyskały wielkie uznanie klientów jako prestiżowe prezenty. Doceniły to m.in. Kancelarie Prezydenta i Premiera RP, Senat, Polska Rada Biznesu, HSBC, IBM, Fujitsu Siemens, L`Oreal. Często zamawiane są całe edycje na prezenty dla znaczących osób. Wśród obdarowanych znajdowali się: Jan Paweł II, Benedykt XVI, królowa Elżbieta, król Arabii Saudyjskiej, prezydenci i premierzy wielu państw, światowej sławy artyści itd. Znakomitą markę firmy potwierdzają nagrody: Złoty Denar 2008, Złoty Medal na MTP Gift Expo 2009, wyróżnienie na RemaDays 2010 i wiele innych dowodów uznania. Dużym zainteresowaniem cieszą wykonywane przez firmę biblioteki domowe oprawiane luksusowo w skórę i księgi pamiątkowe. Firma współpracuje od lat z wieloma poważnymi firmami reklamowymi.

Marka MEDIA CONSULTING AGENCY istnieje od początku lat 90. ubiegłego wieku. Blisko dwudziestoletnią historię firmy rozpoczął etap “studyjny”. Firma wystartowała jako studio nagrań dźwiękowych oraz zewnętrzny producent programów dla stacji radiowych. Uzupełnieniem tak sprofilowanej działalności było powołanie własnego wydawnictwa oraz managementu dla artystów związanych ze studiem nagrań. Z czasem – prócz produkcji spotów i pełnej obsługi radiowych kampanii reklamowych MCA zaczęła z powodzeniem realizować usługi reklamowe w segmentach: ATL i BTL. Dziś MCA to doświadczenie, kreatywność i dynamika. To sprawny, odpowiedzialny i świetnie zorganizowany zespół profesjonalnych grafików, redaktorów, tłumaczy, specjalistów od marketingu, fotografików, producentów muzycznych, managerów. To nowe obszary aktywności biznesowej: usługi poligraficzne i wydawnicze oraz własny ogólnopolski miesięcznik TRENDY MAGAZYN taniec | moda | muzyka. W portfolio firmy znajdują się realizacje reklamowe telewizyjne, spoty kinowe, produkcje zarówno krótko- jak i długometrażowe oraz projekty korporacyjne.

Li PARIE Agencja Reklamowa działa na rynku od 6 lat. Charakteryzuje ją kreatywność, elastyczność i bardzo szybkie tempo działania. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży reklamowej, strojach dla hostess i pracowników firm, nietypowych i indywidualnych strojach na eventy. Przygotowuje przepięknie skomponowane kosze świąteczne, dostosowuje je do indywidualnych potrzeb klientów. Firma oferuje bogatą ofertę produktów hand-made (nalewki, przetwory, odlewamy dowolne formy z czekolady…) oraz wiele nietypowych opakowań i indywidualnych prezentów. Posiada rozbudowaną ofertę artykułów reklamowych.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.