News

Aktualności

8 March 2010

Nowi Partnerzy Programu SWB – Solidni w Biznesie

swb-news

NOMAR/Tarnów, TOOLS FACTORY Sp. J./Wiązowna, FRESCO Agencja Reklamy/ Warszawa, MGM GROUP S.C. /Łódź, HELMEX EXIBITIONS/Poznań, MEDIKON POLSKA Sp. z o.o. / Warszawa, GAMMA ALEKSANDER URBAŃSKI/ Poznań, MK STUDIO Agencja Reklamowa/ Poznań, ElanoSweet Agencja Słodkiej Reklamy/ Warszawa to 9 kolejnych firm, które w ostatnim miesiącu przystąpiły do SOLIDNYCH W BIZNESIE.

NOMAR działa nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji tatuaży zmywalnych, kalkomanii szklarskiej i kalkomanii wodnej bezwypałowej. W sferze usług oferuje druk wielkoformatowy, offsetowy, sitodruk oraz druk cyfrowy. Posiada również linie do uszlachetniania druku / lakiery UV zapachowe, brokaty /. Długoletnie doświadczenie firmy przekłada się na jakość produkowanych produktów i wysoki standard świadczonych usług.

MEDIKON POLSKA Sp. z o.o. jest dystrybutorem firm KONICA – MINOLTA (w zakresie produktów medycznych), FOMEI, ILFORD,SHINKO, oraz partnerem graficznym firm EPSON i EIZO. W obszarze działalności znajdują się radiodiagnostyka, fotografia oraz optyka myśliwska.

HELMEX EXIBITIONS posiada 13-letnie doświadczenie w branży reklamowej, wyróżnia się doskonałą jakością oferowanych produktów, bardzo krótkimi terminami realizacji zleceń oraz przyjazną dla klientów polityką cenową. W ofercie posiada ponad 30 000 produktów, zarówno popularnych gadżetów reklamowych, jak i luksusowych prezentów dla szczególnych klientów.

FRESCO Agencja Reklamy od 1997 roku zapewnia Klientom kompleksową obsługę w zakresie reklamy i promocji. Posiada własne studio graficzne, pracownię reklamy oraz drukarnię. Świadczy usługi w szerokim zakresie od projektu do wykonania; reklamy zewnętrznej (flagi, maszty, kasetony, szyldy, konstrukcje przestrzenne), poligrafii, doboru gadżetów reklamowych i upominków z nadrukiem oraz organizacji imprez firmowych i szkoleń.

TOOLS FACTORY specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się termoformierki próżniowe do formowania tworzyw sztucznych oraz plotery frezujące CNC mające szerokie zastosowanie przy obróbce termoformowania – produkcja form 3D i obróbka wyprasek. Firma posiada szeroką ofertę wyposażenia opcjonalnego w produkowanych termoformierkach próżniowych m.in.: dwustronne nagrzewanie materiału; regulacja grzania każdego z promienników indywidualnie w danej strefie.

GAMMA zajmuje się kompleksową obsługą reklamową podmiotów gospodarczych. Działamy na rynku reklamowym od kilkunastu lat. By sprostać oczekiwaniom Klientów współpracujemy z plastykami i fotografami, specjalistami od kreacji, fachowcami od przygotowalni poligraficznej, osobami od planowania i zakupu mediów. Korzystamy z usług solidnych producentów i dostawców materiałów reklamowych, bardzo dobrych, sprawdzonych, drukarni wysoko- i niskonakładowych, zarówno offsetowych, cyfrowych jak i sitodrukowych, wysokiej klasy hafciarni i grawerni.

MK STUDIO MIROSŁAW KOMIN to Agencja Reklamowa typu full service posiadająca własne studio graficzne i fotograficzne oraz rodzinną drukarnię. Oferta obejmuje również bardzo duży wybór gadżetów reklamowych pokazanych we własnych katalogach. Agencja szyje odzież sportową i reklamową, robi hafty,nadruki sitem i tampodrukiem,wykonuje grawer.

Firma MGM Group S.C istnieje od 2007 roku. Głównym profilem działalności jest sprzedaż oraz znakowanie gadżetów reklamowych, które dostarczane są do firm na terenie całego kraju, a także na rynki europejskie. Firma realizuje zamówienia zarówno ze stanów magazynowych w ciągu 24 godzin, zamówienia ze znakowaniem, jak i zamówienia indywidualne produkowane na zlecenie klienta bezpośrednio na Dalekim Wschodzie. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia możliwość realizacji zamówień na druk wizytówek, ulotek, plakatów i kalendarzy. ”

ELANOSWEET to Największa i Najsłodsza Oferta na polskim rynku. Bombonierki reklamowe z drewna, kartonu, metalu, plastiku. Różne kształty, różne wzory. Słodycze reklamowe. Logo tłoczone, drukowane, złocone. Pełna Obsługa od projektu po produkcje. Szybkie terminy.

Program Partnerski Solidni w Biznesie niezmiennie, już od siedmiu lat promuje wartości zaufania, wiarygodności i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej. Grupa wspierających się Partnerów liczy obecnie ponad 229 firm i stale rośnie.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.