News

Aktualności

21 July 2010

Nowi Partnerzy w Programie SWB-Solidni w Biznesie

swb-news

W ostatnim czasie 2 kolejne firmy z szeroko pojętej branży reklamowej przystąpiły do Programu SWB-Solidni w Biznesie. Są to: OREGANO GROUP S.C./Warszawa i Studio 108/ Tarnowskie Góry.
OREGANO GROUP S.C. (Warszawa)
Studio 108 (Tarnowskie Góry)

Nasza firma działa na rynku reklamowym od 2007 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność pod szyldem Agencja Oregano, natomiast od 2010 roku, w związku z rozszerzeniem działalności, powstało Oregano Group.
Do głównych działów Oregano Group należą trzy obszary działalności.
● Agencja Hostess i Promotorów – zatrudniany przez nas personel to zawsze uśmiechnięci, podejmujący każde wyzwanie młodzi, ambitni ludzie.
● Centrum B2B – Sprzedaż Luksusowych Gadżetów Reklamowych – pełen asortyment najlepszych marek artykułów piśmiennych, wyposażenia osobistego i biurowego.
● Centrum BTL – Produkcja Reklamowa – produkcja reklamowa oraz ciekawe pomysły nowych nośników reklamy BTL.
Od kilku lat współpracujemy z największymi firmami i agencjami reklamowymi w Polsce.

Pracownia metaloplastyki „Studio 108” stosuje starą technikę tłoczenia w metalu. Powstają unikatowe prace – medale oraz płaskorzeźby srebrne delikatnie powlekane złotem. Pracownia nawiązuje do najlepszych doświadczeń i tradycji dawnych mistrzów sztuki zdobniczej i rękodzielniczej. Wytwarzanych jest tu wiele prac na indywidualne zamówienie uwzględniające oczekiwania i sugestie klientów. Tak powstają statuetki, tablice mosiężne, pieczęcie lakowe, ryngrafy, sygnety, herbarze oraz inne wyroby wykonane w technice metaloplastyki. W pracowni Studio 108 wykonujemy medale okolicznościowe, pamiątkowe, jubileuszowe i sportowe oraz monety.  Oferujemy również etui na medale w kilku rodzajach. Produkcja medali odbywa się w kilku kategoriach różniących się średnicą, materiałem oraz głębokością i rodzajem grawerowania – medale płaskie i wypukłe.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.