News

Aktualności

8 March 2012

Podsumowanie promocji Katalogu SWB w I kwartale 2013

swb-news

Program Solidni w Biznesie od kilku miesięcy prowadzi aktywną promocję swoich Partnerów. Katalog SWB, który poprzez zagraniczne imprezy targowe trafia do agencji reklamowych i dystrybutorów jest jedną z najkorzystniejszych form promocji dostawców na międzynarodowych rynkach.

Trzy miesiące działań marketingowych.

Promocja w pierwszym kwartale nowego roku zakończyła się dwoma znaczącymi akcentami. Katalog SWB był promowany na dwóch ważnych imprezach- podczas targów RemaDays Warsaw i RemaDays Kiev. Oba wydarzenia dedykowane były głownie dystrybutorom i agencjom reklamowym. Obie pobiły również rekordy frekwencji. Na targach w Warszawie pojawiło się ponad 12000 zwiedzających, natomiast w Kijowie ponad 4000.

Tak wysokie liczby świadczą o poprawiającej się kondycji branży, co nie pozostaje bez znaczenia dla Partnerów programu.

Kolejne wydanie Katalogu SWB, która ma się ukazać w połowie roku, będzie bogatsze o prezentacje nowych członków, którzy mieli okazję poznania idei programu podczas targów AHA w Lipsku i Ambiente we Frankfurcie. W obu wydarzeniach uczestniczyli bowiem przedstawiciele SWB, którzy przedstawili dostawcom korzyści płynące z obecności w katalogu.

>>Pobierz Katalog SWB za darmo<<

Ponad 1,9 miliona złotych odzyskane dzięki działaniom SWB

Usługa Industry Does Not Recommend, która udostępnia Partnerom programu SWB listę firm niepolecanych przez branżę, pomogła odzyskać w ubiegłym roku aż 558 066,53 zł. Zatory płatnicze są jednym z głównych problemów branży, a działania programu zmierzają do ich ograniczenia. Skuteczność mediacji potwierdza ponad 1,9 mln złotych odzyskanych poprzez platformę Industry Does Not Recommend.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.