News

Aktualności

2 October 2012

Premiera Katalogu SWB na targach Promoturk w Turcji

swb-news

Premiera pierwszego wydania Katalogu SWB miała miejsce 20 września na targach Promoturk w Stambule. Pozycja spotkała się z uznaniem zarówno ze strony zwiedzających jak i wystawców, żywo zainteresowanych ideą Programu.

Tureccy dystrybutorzy, którzy otrzymali bezpłatny egzemplarz Katalogu, docenili przede wszystkim jego międzynarodowy charakter oraz możliwość skontaktowania się z zupełnie nowymi dostawcami. Dla wystawców targów Promoturk najatrakcyjniejsza okazała się natomiast możliwość dotarcia ze swoją ofertą do całego rynku europejskiego, gdzie będzie dystrybuowany Katalog SWB.
Partnerzy Programu SWB są promowani za pośrednictwem katalogu na kilkunastu europejskich imprezach targowych, co pozwala reklamować ich działalność wyłącznie wśród firm z branży reklamowej. Drugie wydanie Katalogu SWB, ukaże się w pierwszej połowie 2013 roku i będzie uzupełnione o prezentacje reklamowe nowych Partnerów, którzy zdecydują się przystąpić do Programu.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.