News

Aktualności

26 May 2014

Skuteczność siłą NOT RECOMENND

swb-news

Wykaz „Industry Does Not Recommend” powstał w 2003 roku w celu zmaksymalizowania poczucia Bezpieczeństwa w obrocie handlowym pomiędzy firmami w szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych.

Jedną z podstawowych jego funkcji jest przekazywanie informacji o wszystkich podmiotach NIEPOLECANYCH – wykaz pozwala więc sprawdzić i ocenić, czy dany kontrahent nie został negatywnie zaopiniowany przez inną firmę z branży. W tym przypadku ryzyko Nawiązania współpracy zostaje znacznie zmniejszone.

To jednak nie jedyna korzyść, jaka płynie z Uczestnictwa w programie. Działanie „NOT RECOMMEND” ma także na celu dążenie do polubownego Rozwiązywania spraw spornych wynikających z umów pomiędzy dostawcą i jego odbiorcami. W ten sposób pomysłodawcom programu, firmie GJC Inter Media, udało się odzyskać należności
na łączną kwotę 2,6 miliona złotych. Dostęp do wykazu i możliwość zgłaszania firm NIEPOLECANYCH mają uczestnicy programu „Solidni w Biznesie”.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.