News

Aktualności

30 August 2012

SWB w międzynarodowym towarzystwie

swb-news

Do programu Solidni w Biznesie (SWB) od początku wakacji przystąpiło aż 30 nowych Partnerów z całej Europy. Przedsięwzięcie nabiera prawdziwie międzynarodowego charakteru, również dzięki stale poszerzającej się liście targów, na których doradcy SWB będą promowali Uczestników programu. Obecnie trwają rozmowy odnośnie udziału programu w targach Paperworld we Frankfurcie.

Solidni w Biznesie to program budujący zaufanie w branży upominków reklamowych. Pozwala wskazywać firmy o najwyższej wiarygodności finansowej. Posiadając certyfikat SWB dużo łatwiej zdobywać nowych partnerów biznesowych. Za pomocą Katalogu SWB doradcy programu będą promowali wszystkich partnerów na kilkunastu międzynarodowych targach branżowych w całej Europie. Przed SWB żaden program partnerski nie oferował tak dobrze przemyślanej i szeroko zakrojonej formy promocji swoich członków.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.