News

Aktualności

3 November 2014

Ukłon dla „Solidnych” na targach RemaDays Warsaw

swb-news

Zaufanie i wiarygodność stanowią największe wartości programu „Solidni w Biznesie”. Dziękujemy w tym miejscu firmom, które w poprzednim kwartale zdecydowały się na kontynuację członkostwa, a także tym, które dołączyły do grona firm programu.

Podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw niezwykle ciekawie zapowiada się także rywalizacja w tradycyjnych już konkursach „Gifts of the Year” i „Catalogue of the Year”. Najlepszy upominek reklamowy i katalog roku tym razem poznamy w ostatnim dniu RemaDays 2015. Prezentacja połączona będzie z uroczystym śniadaniem partnerów programu „Solidni w Biznesie”. Początek piątkowego brunchu punktualnie w samo południe. To właśnie „Solidni” jako pierwsi poznają zwycięzców konkursów, a co za tym idzie jako pierwsi będą mieli okazję nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami wyróżnionych firm. Proces mający na celu wyłonienie najpopularniejszych gadżetów reklamowych 2015 roku ruszy już 3. listopada. Propozycje mogą zgłaszać wystawcy XI edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2015 oraz firmy zarejestrowane jako dostawcy w programie partnerskim „Solidni w Biznesie”.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.