News

Aktualności

17 October 2011

Witamy nowych Partnerów programu SWB – Solidni w Biznesie!

swb-news

Grono Partnerów programu stale się powiększa. W ciągu ostatnich miesięcy Certyfikaty SWB – Solidni w Biznesie został przyznany firmom: AURA24, Karpex-Bis i YooBee s.c.

Firma AURA24 zajmuje się Dystrybucją Ekskluzywnych Akcesoriów Reklamowych. W naszej ofercie mogą Państwo spośród markowych produktów – różnorodnych pod wieloma względami – dopasować idealny dla siebie, swoich Kontrahentów, Współpracowników oraz wszystkich tych, których macie zamiar mile zaskoczyć ekskluzywnym podarunkiem. Jeżeli chcecie przy okazji tego wypromować swoją firmę – my zaproponujemy produkt, który Wam to ułatwi.
Bogactwo i atrakcyjność naszej oferty sprawia, że jest ona skierowana do szerokiej gamy Klientów. Poza sprzedażą produktów skórzanych i piśmiennych specjalizujemy się także w dystrybucji gadżetów reklamowych, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych odbiorców. Realizując zamówienia staramy się dopasować do ich indywidualnych potrzeb – wkładając to całe swoje zaangażowanie i traktując każdego Klienta wyjątkowo.
Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców instytucjonalnych jak i tych z sektora B2B.
Zapewniamy miłą obsługę, profesjonalne doradztwo, krótki czas realizacji zamówienia oraz bardzo atrakcyjne ceny i korzystne rabaty.
Na Państwa życzenie na produktach wykonujemy Państwa logo – w postaci nadruku, graweru lub tłoczenia.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, cały czas pracując nad jej uatrakcyjnieniem dla Państwa.

Firma Karpex-Bis, jako jedna z nielicznych firm w kraju, specjalizuje się w grawerowaniu w krysztale w technice 2D oraz 3D. Najnowocześniejszy tego typu laser do grawerowania oraz świetnie wykwalifikowana kadra, to wizytówka naszej firmy. Naszą specjalnością jest grawerowanie w szkle każdego rodzaju obrazu, obiektu, napisów czy indywidualnych projektów. Szerokie możliwości naszej firmy sprawiają, iż nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych.
Z powodzeniem współpracujemy z klubami i związkami sportowymi. Efektem tych działań, jest obecność naszych ekskluzywnych gadżetów w wielu pamiątkowych gablotach klubowych w Europie i Polsce.
Nawiązując współpracę z nami dostaną Państwo produkt o nowoczesnym designie, który wzmocni wizerunek Państwa firmy a także zachwyci Państwa partnerów biznesowych oraz osoby mocno związane z państwa firmami czy klubami.
Grawerowanie laserem odbywa się w bryłach szklanych o różnym rozmiarze czy kształcie. Grawerowanie wykonujemy tylko w kryształach najlepszej jakości, aby zagwarantować Państwu realizację usługi na najwyższym poziomie.

Firma YooBee działa na rynku gadżetów reklamowych od początku 2009 roku. Posiadamy w swojej ofercie ponad 10 tysięcy różnych gadżetów: pendrive’y, długopisy, koszulki, teczki, akcesoria alkoholowe, breloki, smycze, elektronika, zegarki, parasole, kubki, termosy, gadżety farmaceutyczne, akcesoria do kuchni, upominki świąteczne i wiele innych. W tym krótkim czasie na zaszych usług skorzystało wiele firm od tych mniejszy, działających lokalnie, jak i ogólnopolskich gigantów. Stworzyliśmy swój własny park maszynowy, dzięki czemu znakowanie gadżetów odbywa sie w szybciej niż u konkurencji. Proszę pamiętać, że gadżety reklamowe to jedne z podstawowych narzędzi w kreowaniu marki oraz wizerunku firmy.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.