News

Aktualności

10 May 2016

Witamy w doborowym towarzystwie

swb-news

Rośnie grono firm, które przystąpiły do programu „Solidni w Biznesie”. Niedawno naszym nowym partnerem został „Solaron”i „koszulkowo.com”. O „Solidnych” wspominaliśmy wielokrotnie, tym bardziej cieszy fakt, że jego zalety doceniły tak prężne na rynku upominków reklamowych przedsiębiorstwa.

Firma Solaron działa od 2007 roku i zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów metalowych jak spinki do mankietów, pinsy, medale, ordery, naszywki haftowane czy okolicznościowe upominki reklamowe. Wyroby Solarona charakteryzują się wysoką jakością zarówno użytych do produkcji materiałów jak i starannymi i terminowym wykonaniem. Producent ze Szczecinka każde zamówienie traktuje indywidualnie i elastycznie podchodzi do wszelkich sugestii klienta. Tak samo, choć w innym sektorze branży reklamowej, działa koszulkowo.pl. Jak sama nazwa wskazuje prawdziwym konikiem firmy spod Białegostoku jest wszystko, co wiąże się z odzieżą. Od materiału z której jest wykonana, krój i kolor, po wzory i techniki nadruku. Dysponujące własną szwalnią przedsiębiorstwo jest w stanie zrealizować każde zamówienie. To dzięki tym zaletom obie firmy osiągają na rynku branżowym spore sukcesy. Miło nam gościć wśród „Solidnych”.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.