News

Aktualności

11 September 2014

Witamy wśród „Solidnych”

swb-news

Zaufanie i wiarygodność stanowią największe wartości programu „Solidni w Biznesie”. Dziękujemy w tym miejscu firmom, które w poprzednim kwartale zdecydowały się na kontynuację członkostwa, a także tym, które dołączyły do grona firm programu.

Program „Solidni w Biznesie” to nie tylko bezpieczeństwo we wzajemnych kontaktach handlowych, to także niewątpliwy wzrost prestiżu na rynku branżowym. Zarówno nowi, jak i wieloletni partnerzy programu będą mieli okazję do spotkania i wymiany doświadczeń podczas największych targów branżowych w Europie Środkowej – RemaDays 2015. Tym razem tradycyjne śniadanie „Solidnych w Biznesie” odbędzie się 3. dnia targów, tj. 6.02.2015 r. Nie jest to przypadek, poznamy bowiem zwycięzców konkursów na katalog i produkt roku, a partnerzy programu jako pierwsi poznają zwycięskie produkty Gifts of the Year 2015.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.