News

Aktualności

21 September 2015

Zaufaj partnerowi biznesowemu

swb-news

Jak zabezpieczyć się przed transakcją z niesolidnym partnerem? Jak polubownie rozwiązać sprawy sporne? Jak uzyskać dostęp do informacji o firmach niewywiązujących się ze swoich zobowiązań? I jak odzyskać zainwestowane pieniądze? Odpowiedź na te pytania wydaje się prosta.

Wystarczy wziąć udział w projekcie NOT RECOMMEND. Jego twórcom, firmie GJC Inter Media, w ciągu dwunastu lat udało się odzyskać prawie 3 miliony złotych.

Jednak to nie ściąganie należności jest założeniem tego programu. Podstawową funkcją jest maksymalizacja poczucia bezpieczeństwa w obrocie pomiędzy firmami branży reklamowej, polegająca na przekazywaniu informacji o firmach „Niepolecanych” w formie wykazu. Dostęp do takiej „listy” i możliwość zgłaszania firm mają uczestnicy programu Solidni w Biznesie. Partner SwB informuje o niesolidnym uczestniku rynku, uruchamiając jednocześnie ścieżkę mediacyjną. Lista Not Recommend jest na bieżąco uaktualniana, co pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka niekorzystnej transakcji. Skorzystaj i poczuj się bezpiecznie.

Najnowsze wpisy

24 May 2021

WIARYGODNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W BIZNESIE – NOT RECOMMEND

W szeroko pojętej branży reklamowej jedną z najważniejszych wartości jest solidność kontrahentów. Liczy ...
Czytaj więcej
14 April 2021

Program Not Recommend odzyskał już prawie 5 ...

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm ...
Czytaj więcej
9 February 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
This website collects cookies in order to improve the website. If you do not agree to the collection of this information, you can block it in your browser settings.